Home » today » Health » V. Šeškus, who is still winless in the LKL, stopped his team’s writing: “You all see that level”

Tris kėlinius rimčiau varžovams pasipriešinę mažeikiškiai pralaimėjo akistatą 86:95.

[–>[–>

Po nesėkmės Mažeikių „M Basket“ komandos treneris V.Šeškus eilinį kartą prakalbo apie sunkumus komandos sudėtyje.

[–>

„Visas rungtynes, kurias žaidėme, pralaimėjome dešimties taškų arba mažesniu skirtumu, bet aš negaliu pasakyti, kad mes neduodame kovos. Su esama sudėtimi, manau, žaidžiame neblogai.

[–>[–>

Vėliau vis tiek pavargsta žmonės, paleidžiame tokią atkarpą, mums reikia vytis, o tai daryti prieš tokią komandą yra labai sunku. Buvo blogų dalykų, kartais net nėra to derinio pasirinkimo.

[–>[–>

Jūs turbūt pastebėjote, po kiekvienos minutės pertraukėlės mes užbaigdavome ataką su logiška pabaiga. Kartais gal ir pats nepastebiu, kai aikštėje atsiranda kokie trys žaidėjai, kurie neturi patirties tokio lygio varžybose.

[–>

Kartais to net nepastebi, nes reikia tą žaidėją pakeisti, tada kitą, kažkas prašo keitimo, labai sunku. Nenoriu savo žaidėjų kritikuoti, bet visi matote tą lygį“, – kalbėjo V.Šeškus.

[–>[–>

Tuo metu „Wolves“ strategas po pergalės džiaugėsi tinkama komandos reakcija į dabar išgyvenamą sunkią atkarpą.