Home » today » Sport » “Fall”. French media response to the lack of the EURO. Comparability between Yamal and Mbappe – Meczyki.pl

Reprezentacja Francji na półfinale zakończyła rywalizację na EURO 2024. Media nad Sekwaną nie mają wątpliwości, że “Trójkolorowi” zasłużyli na porażkę z Hiszpanią.

Podopieczni Didiera Deschampsa jako pierwsi cieszyli się z gola w półfinale, ale już do przerwy przegrywali 1:2. Dziennikarze w kraju nie szczędzili im cierpkich słów.

video-banner" data-v-a97510a9="" data-v-34c78b5b="">

Extra textual content under the video

Upadek reprezentacji Francji, która przegrała we wtorek w Monachium z Hiszpanią i nie awansowała do finału EURO 2024 – skwitowali dziennikarze Le Parisien.

– Obalona przez Hiszpanię reprezentacja Francji odpada z EURO. “Les Bleus” wyjeżdżają z turnieju tylko z jedną bramką zdobytą z gry – podkreśla L’Equipe.

– Francja przegrała z solidną Hiszpanią. Wicemistrzowie świata kończą EURO 2024 u progu finału. Po szybkim prowadzeniu, Francja jeszcze w pierwszej połowie dwukrotnie została przełamana w ciągu czterech minut – czytamy na łamach RMC Sport.

[–>

Dziennikarze Le Figaro porównali grę Kyliana Mbappe i Lamine’a Yamala. Stwierdzili nawet, że to Hiszpan jest bardziej utalentowany od nowego gwiazdora Realu Madryt.

W starciu ze znacznie lepszą Hiszpanią reprezentacja Francji odpadła w półfinale mistrzostw Europy. Francuska drużyna, solidna jak skała od początku EURO została pokonana przez Hiszpanię – pisze Le Figaro.

Bardziej techniczny, bardziej kreatywny, bardziej błyskotliwy, bezczelny i bardziej utalentowany, 16-letni Lamine Yamal sprawił, że ​​25-letni Kylian Mbappe na tym EURO wyglądał jak weteran… – napisano.

2024-07-10 06:47:30
#Fall #French #media #response #loss #EURO #Comparability #Yamal #Mbappe #Meczyki.pl